Program na Sobotu 9.3.2019 a Neděli 10.3.2019 (aktualizováno 5.3.2019 20:36)

MODERÁTOŘI AKCE Slávek Boura a Monica Hvězdová

SOBOTA SÁL A SOBOTA SÁL B SOBOTA SÁL C NEDĚLE SÁL A NEDĚLE SÁL B NEDĚLE SÁL C
10.00 - 11.00
Ludmila Krestešová
Vernisáž obrazů Ludmila Krestešová
10.00 - 11.00
slovem provede Radek Čejka, další hosté Lenka Mandalka Konvičná Vladislava Štanclová propojeno písničkami Hanka a Jíři Rakušanových
Daniela Bošková
Léčení dotykvou terapií Access Bars®
10.00 - 10.45
Šárka Laštovičková
Irudologie - diagnostika z oční duhovky
10.00 - 11.00
Andrea Jiřikovská
Hirudoterapie – léčba pijavicemi
10.00 - 10.45
Iva Šalanda
K pramenům své síly, intuice, cítění a také naslouchání řeči své duše skrze naše úžasné tělo
10.00 - 10.45
Magdalena Kubíčková (workshop)
Kvantová energie - techniky léčení Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
10.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Martina Blažena Boháčová
Venuše a láska v našem horoskopu
11.00 - 11.45
Žaneta Violla Vaseková
Sny a jejich podstata
11.00 - 11.45
Renata Unčovská
Meditace odplavení negativních energií
11.00 - 11.45
Lukáš Hudeček
Tajemství Bosenských pyramid
11.00 - 11.45
Renata Štěpánová
Astrologie pro život 2019
11.00 - 11.45
12.00 - 13.00
Adi Hana Rakušanová a Jiří Rakušan
Aura, čakry a sebeléčení
12.00 - 12.45
Radmila Treterová
Léčení světelným tokem enrgií
12.00 - 12.45
Martina B. Boháčová (workshop)
Černá Luna, kde máme černou Lunu a jaké karmické zadání jsme získali od svých předků. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
Eva Šiška
Poradce Feng Shui - přednáška
12.00 - 12.45
Andrea Štanclová
Sám sobě Zdrojem. Psychoterapie jako cesta k poznání a uskutečnění sama sebe
12.00 - 12.45
Renata Štěpánová (workshop)
Tantrická jóga pro ženy Mohendžodáro Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Kartář Láďa
Intuice a spirála života
13.00 - 13.45

Michal Ježek
Tělové svíce
13.45 - 14.00
křest knihy
Magdalena Kubíčková
technika léčení kvantovou energii
13.00 - 13.45
Pavel a Markéta Švarcovi
Šamanismus v moderním světě a jak ho využít
13.00 - 13.45
Monika Josková
Biorezonance BICOM léčení a diagnostika
13.00 - 13.45
14.00 - 15.00
Pavlína Rychtecká
Módní přehlídka P&R agentury
14.00 - 14.30

Michal ježek (svíce)
Tělové svíce - princip fungování, použití v praxi
14.00 - 14.45
Centrum pro Tebe
Zuzka Trnková Hunešová Martin Halík rozmanitý program připravený Centrem pro tebe, ukázky léčení a další ...
14.00 - 16.00
Koncert Karel Kekéši
Na křídlech lásky
14.00 - 14.45
Václav Marek
Med a jeho účinky, použití i užití
14.00 - 14.45
Estela Palaris Orbito (filipínská léčitelka)
TRADIČNÍ FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ S POŽEHNÁNÍM / festivalová cena 250 Kč/
14.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Ív Kejzlarová Ešmírová
Meditace Léčivý pentagram. Křest afirmačních karet - S láskou Ív
15.00 - 15.45
Markéta Harasimová
autorské čtení Hedvábná past , Potemnělý ráj a pro malé i velké autorské čtení Kočičky Ťapičky
15.00 - 15.45
autorka mnoha bestsellerů
Raven Argoni
Psychopat v rodině - Jak poznat psychopata i mezi našimi nejbližšími
15.00 - 15.45
Gerda Odehnalová
Jak se vyznat v duchovních technikách, zvolit svoji cestu a nezbláznit se z toho?!
15.00 - 15.45
16.00 - 17.00
Zdenka Blechová
Nemoci pocházejí z emocí
16.00 - 16.45
Marcela Horká
Sedm pilířů šťastného partnerství
16.00 - 16.45
Markéta Švarcová a Pavel Švarc
Chiromantie. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
František Antoš
Historie slovanů, starý slovanský kalendář zvaný Koladův dar, svastiky a jejich význam jako ochraných symbolů, něco o Bukvici, starém písmu slovanů a obrazový význam
16.00 - 16.45
Daniella Anna Andělová
Rodinné konstelace interaktivní přednáška
16.00 - 16.45
Kartář Láďa (workshop)
Automatická kresba Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Pavlína Böhmová
Ukazatele karmických úkolů , které si duše vybrala v současné reinkarnaci
17.00 - 17.45
Monika Nika Skákalová
Ochrany a čištění prostoru,osob - proč a jak se chránit
17.00 - 17.45
Misabelka Monina
Medicína Zvuku, Šamanská cesta-cesta k Srdci
17.00 - 17.45
Aleš Vilík Velich
Kvantová fyzika pro vaše pevné zdraví
17.00 - 17.45
18.00 - 19.00
Eva Varga
Jak používat magii v běžném životě
18.00 - 18.45
Martina Marie Bažantová
Být sám sebou
18.00 - 18.45

SOBOTA SÁL A

SOBOTA SÁL B

SOBOTA SÁL C

NEDĚLE SÁL A

NEDĚLE SÁL B

NEDĚLE SÁL C

SOBOTA SÁL A SOBOTA SÁL B SOBOTA SÁL C NEDĚLE SÁL A NEDĚLE SÁL B NEDĚLE SÁL C
10.00 - 11.00
Ludmila Krestešová
Vernisáž obrazů Ludmila Krestešová
10.00 - 11.00
slovem provede Radek Čejka, další hosté Lenka Mandalka Konvičná Vladislava Štanclová propojeno písničkami Hanka a Jíři Rakušanových
Daniela Bošková
Léčení dotykvou terapií Access Bars®
10.00 - 10.45
Šárka Laštovičková
Irudologie - diagnostika z oční duhovky
10.00 - 11.00
Andrea Jiřikovská
Hirudoterapie – léčba pijavicemi
10.00 - 10.45
Iva Šalanda
K pramenům své síly, intuice, cítění a také naslouchání řeči své duše skrze naše úžasné tělo
10.00 - 10.45
Magdalena Kubíčková (workshop)
Kvantová energie - techniky léčení Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
10.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Martina Blažena Boháčová
Venuše a láska v našem horoskopu
11.00 - 11.45
Žaneta Violla Vaseková
Sny a jejich podstata
11.00 - 11.45
Renata Unčovská
Meditace odplavení negativních energií
11.00 - 11.45
Lukáš Hudeček
Tajemství Bosenských pyramid
11.00 - 11.45
Renata Štěpánová
Astrologie pro život 2019
11.00 - 11.45
12.00 - 13.00
Adi Hana Rakušanová a Jiří Rakušan
Aura, čakry a sebeléčení
12.00 - 12.45
Radmila Treterová
Léčení světelným tokem enrgií
12.00 - 12.45
Martina B. Boháčová (workshop)
Černá Luna, kde máme černou Lunu a jaké karmické zadání jsme získali od svých předků. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
Eva Šiška
Poradce Feng Shui - přednáška
12.00 - 12.45
Andrea Štanclová
Sám sobě Zdrojem. Psychoterapie jako cesta k poznání a uskutečnění sama sebe
12.00 - 12.45
Renata Štěpánová (workshop)
Tantrická jóga pro ženy Mohendžodáro Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Kartář Láďa
Intuice a spirála života
13.00 - 13.45

Michal Ježek
Tělové svíce
13.45 - 14.00
křest knihy
Magdalena Kubíčková
technika léčení kvantovou energii
13.00 - 13.45
Pavel a Markéta Švarcovi
Šamanismus v moderním světě a jak ho využít
13.00 - 13.45
Monika Josková
Biorezonance BICOM léčení a diagnostika
13.00 - 13.45
14.00 - 15.00
Pavlína Rychtecká
Módní přehlídka P&R agentury
14.00 - 14.30

Michal ježek (svíce)
Tělové svíce - princip fungování, použití v praxi
14.00 - 14.45
Centrum pro Tebe
Zuzka Trnková Hunešová Martin Halík rozmanitý program připravený Centrem pro tebe, ukázky léčení a další ...
14.00 - 16.00
Koncert Karel Kekéši
Na křídlech lásky
14.00 - 14.45
Václav Marek
Med a jeho účinky, použití i užití
14.00 - 14.45
Estela Palaris Orbito (filipínská léčitelka)
TRADIČNÍ FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ S POŽEHNÁNÍM / festivalová cena 250 Kč/
14.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Ív Kejzlarová Ešmírová
Meditace Léčivý pentagram. Křest afirmačních karet - S láskou Ív
15.00 - 15.45
Markéta Harasimová
autorské čtení Hedvábná past , Potemnělý ráj a pro malé i velké autorské čtení Kočičky Ťapičky
15.00 - 15.45
autorka mnoha bestsellerů
Raven Argoni
Psychopat v rodině - Jak poznat psychopata i mezi našimi nejbližšími
15.00 - 15.45
Gerda Odehnalová
Jak se vyznat v duchovních technikách, zvolit svoji cestu a nezbláznit se z toho?!
15.00 - 15.45
16.00 - 17.00
Zdenka Blechová
Nemoci pocházejí z emocí
16.00 - 16.45
Marcela Horká
Sedm pilířů šťastného partnerství
16.00 - 16.45
Markéta Švarcová a Pavel Švarc
Chiromantie. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
František Antoš
Historie slovanů, starý slovanský kalendář zvaný Koladův dar, svastiky a jejich význam jako ochraných symbolů, něco o Bukvici, starém písmu slovanů a obrazový význam
16.00 - 16.45
Daniella Anna Andělová
Rodinné konstelace interaktivní přednáška
16.00 - 16.45
Kartář Láďa (workshop)
Automatická kresba Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Pavlína Böhmová
Ukazatele karmických úkolů , které si duše vybrala v současné reinkarnaci
17.00 - 17.45
Monika Nika Skákalová
Ochrany a čištění prostoru,osob - proč a jak se chránit
17.00 - 17.45
Misabelka Monina
Medicína Zvuku, Šamanská cesta-cesta k Srdci
17.00 - 17.45
Aleš Vilík Velich
Kvantová fyzika pro vaše pevné zdraví
17.00 - 17.45
18.00 - 19.00
Eva Varga
Jak používat magii v běžném životě
18.00 - 18.45
Martina Marie Bažantová
Být sám sebou
18.00 - 18.45

SOBOTA SÁL A

SOBOTA SÁL B

SOBOTA SÁL C

NEDĚLE SÁL A

NEDĚLE SÁL B

NEDĚLE SÁL C

SOBOTA SÁL A SOBOTA SÁL B SOBOTA SÁL C NEDĚLE SÁL A NEDĚLE SÁL B NEDĚLE SÁL C
10.00 - 11.00
Ludmila Krestešová
Vernisáž obrazů Ludmila Krestešová
10.00 - 11.00
slovem provede Radek Čejka, další hosté Lenka Mandalka Konvičná Vladislava Štanclová propojeno písničkami Hanka a Jíři Rakušanových
Daniela Bošková
Léčení dotykvou terapií Access Bars®
10.00 - 10.45
Šárka Laštovičková
Irudologie - diagnostika z oční duhovky
10.00 - 11.00
Andrea Jiřikovská
Hirudoterapie – léčba pijavicemi
10.00 - 10.45
Iva Šalanda
K pramenům své síly, intuice, cítění a také naslouchání řeči své duše skrze naše úžasné tělo
10.00 - 10.45
Magdalena Kubíčková (workshop)
Kvantová energie - techniky léčení Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
10.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Martina Blažena Boháčová
Venuše a láska v našem horoskopu
11.00 - 11.45
Žaneta Violla Vaseková
Sny a jejich podstata
11.00 - 11.45
Renata Unčovská
Meditace odplavení negativních energií
11.00 - 11.45
Lukáš Hudeček
Tajemství Bosenských pyramid
11.00 - 11.45
Renata Štěpánová
Astrologie pro život 2019
11.00 - 11.45
12.00 - 13.00
Adi Hana Rakušanová a Jiří Rakušan
Aura, čakry a sebeléčení
12.00 - 12.45
Radmila Treterová
Léčení světelným tokem enrgií
12.00 - 12.45
Martina B. Boháčová (workshop)
Černá Luna, kde máme černou Lunu a jaké karmické zadání jsme získali od svých předků. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
Eva Šiška
Poradce Feng Shui - přednáška
12.00 - 12.45
Andrea Štanclová
Sám sobě Zdrojem. Psychoterapie jako cesta k poznání a uskutečnění sama sebe
12.00 - 12.45
Renata Štěpánová (workshop)
Tantrická jóga pro ženy Mohendžodáro Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Kartář Láďa
Intuice a spirála života
13.00 - 13.45

Michal Ježek
Tělové svíce
13.45 - 14.00
křest knihy
Magdalena Kubíčková
technika léčení kvantovou energii
13.00 - 13.45
Pavel a Markéta Švarcovi
Šamanismus v moderním světě a jak ho využít
13.00 - 13.45
Monika Josková
Biorezonance BICOM léčení a diagnostika
13.00 - 13.45
14.00 - 15.00
Pavlína Rychtecká
Módní přehlídka P&R agentury
14.00 - 14.30

Michal ježek (svíce)
Tělové svíce - princip fungování, použití v praxi
14.00 - 14.45
Centrum pro Tebe
Zuzka Trnková Hunešová Martin Halík rozmanitý program připravený Centrem pro tebe, ukázky léčení a další ...
14.00 - 16.00
Koncert Karel Kekéši
Na křídlech lásky
14.00 - 14.45
Václav Marek
Med a jeho účinky, použití i užití
14.00 - 14.45
Estela Palaris Orbito (filipínská léčitelka)
TRADIČNÍ FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ S POŽEHNÁNÍM / festivalová cena 250 Kč/
14.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Ív Kejzlarová Ešmírová
Meditace Léčivý pentagram. Křest afirmačních karet - S láskou Ív
15.00 - 15.45
Markéta Harasimová
autorské čtení Hedvábná past , Potemnělý ráj a pro malé i velké autorské čtení Kočičky Ťapičky
15.00 - 15.45
autorka mnoha bestsellerů
Raven Argoni
Psychopat v rodině - Jak poznat psychopata i mezi našimi nejbližšími
15.00 - 15.45
Gerda Odehnalová
Jak se vyznat v duchovních technikách, zvolit svoji cestu a nezbláznit se z toho?!
15.00 - 15.45
16.00 - 17.00
Zdenka Blechová
Nemoci pocházejí z emocí
16.00 - 16.45
Marcela Horká
Sedm pilířů šťastného partnerství
16.00 - 16.45
Markéta Švarcová a Pavel Švarc
Chiromantie. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
František Antoš
Historie slovanů, starý slovanský kalendář zvaný Koladův dar, svastiky a jejich význam jako ochraných symbolů, něco o Bukvici, starém písmu slovanů a obrazový význam
16.00 - 16.45
Daniella Anna Andělová
Rodinné konstelace interaktivní přednáška
16.00 - 16.45
Kartář Láďa (workshop)
Automatická kresba Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Pavlína Böhmová
Ukazatele karmických úkolů , které si duše vybrala v současné reinkarnaci
17.00 - 17.45
Monika Nika Skákalová
Ochrany a čištění prostoru,osob - proč a jak se chránit
17.00 - 17.45
Misabelka Monina
Medicína Zvuku, Šamanská cesta-cesta k Srdci
17.00 - 17.45
Aleš Vilík Velich
Kvantová fyzika pro vaše pevné zdraví
17.00 - 17.45
18.00 - 19.00
Eva Varga
Jak používat magii v běžném životě
18.00 - 18.45
Martina Marie Bažantová
Být sám sebou
18.00 - 18.45

SOBOTA SÁL A

SOBOTA SÁL B

SOBOTA SÁL C

NEDĚLE SÁL A

NEDĚLE SÁL B

NEDĚLE SÁL C

SOBOTA SÁL A SOBOTA SÁL B SOBOTA SÁL C NEDĚLE SÁL A NEDĚLE SÁL B NEDĚLE SÁL C
10.00 - 11.00
Ludmila Krestešová
Vernisáž obrazů Ludmila Krestešová
10.00 - 11.00
slovem provede Radek Čejka, další hosté Lenka Mandalka Konvičná Vladislava Štanclová propojeno písničkami Hanka a Jíři Rakušanových
Daniela Bošková
Léčení dotykvou terapií Access Bars®
10.00 - 10.45
Šárka Laštovičková
Irudologie - diagnostika z oční duhovky
10.00 - 11.00
Andrea Jiřikovská
Hirudoterapie – léčba pijavicemi
10.00 - 10.45
Iva Šalanda
K pramenům své síly, intuice, cítění a také naslouchání řeči své duše skrze naše úžasné tělo
10.00 - 10.45
Magdalena Kubíčková (workshop)
Kvantová energie - techniky léčení Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
10.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Martina Blažena Boháčová
Venuše a láska v našem horoskopu
11.00 - 11.45
Žaneta Violla Vaseková
Sny a jejich podstata
11.00 - 11.45
Renata Unčovská
Meditace odplavení negativních energií
11.00 - 11.45
Lukáš Hudeček
Tajemství Bosenských pyramid
11.00 - 11.45
Renata Štěpánová
Astrologie pro život 2019
11.00 - 11.45
12.00 - 13.00
Adi Hana Rakušanová a Jiří Rakušan
Aura, čakry a sebeléčení
12.00 - 12.45
Radmila Treterová
Léčení světelným tokem enrgií
12.00 - 12.45
Martina B. Boháčová (workshop)
Černá Luna, kde máme černou Lunu a jaké karmické zadání jsme získali od svých předků. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
Eva Šiška
Poradce Feng Shui - přednáška
12.00 - 12.45
Andrea Štanclová
Sám sobě Zdrojem. Psychoterapie jako cesta k poznání a uskutečnění sama sebe
12.00 - 12.45
Renata Štěpánová (workshop)
Tantrická jóga pro ženy Mohendžodáro Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Kartář Láďa
Intuice a spirála života
13.00 - 13.45

Michal Ježek
Tělové svíce
13.45 - 14.00
křest knihy
Magdalena Kubíčková
technika léčení kvantovou energii
13.00 - 13.45
Pavel a Markéta Švarcovi
Šamanismus v moderním světě a jak ho využít
13.00 - 13.45
Monika Josková
Biorezonance BICOM léčení a diagnostika
13.00 - 13.45
14.00 - 15.00
Pavlína Rychtecká
Módní přehlídka P&R agentury
14.00 - 14.30

Michal ježek (svíce)
Tělové svíce - princip fungování, použití v praxi
14.00 - 14.45
Centrum pro Tebe
Zuzka Trnková Hunešová Martin Halík rozmanitý program připravený Centrem pro tebe, ukázky léčení a další ...
14.00 - 16.00
Koncert Karel Kekéši
Na křídlech lásky
14.00 - 14.45
Václav Marek
Med a jeho účinky, použití i užití
14.00 - 14.45
Estela Palaris Orbito (filipínská léčitelka)
TRADIČNÍ FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ S POŽEHNÁNÍM / festivalová cena 250 Kč/
14.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Ív Kejzlarová Ešmírová
Meditace Léčivý pentagram. Křest afirmačních karet - S láskou Ív
15.00 - 15.45
Markéta Harasimová
autorské čtení Hedvábná past , Potemnělý ráj a pro malé i velké autorské čtení Kočičky Ťapičky
15.00 - 15.45
autorka mnoha bestsellerů
Raven Argoni
Psychopat v rodině - Jak poznat psychopata i mezi našimi nejbližšími
15.00 - 15.45
Gerda Odehnalová
Jak se vyznat v duchovních technikách, zvolit svoji cestu a nezbláznit se z toho?!
15.00 - 15.45
16.00 - 17.00
Zdenka Blechová
Nemoci pocházejí z emocí
16.00 - 16.45
Marcela Horká
Sedm pilířů šťastného partnerství
16.00 - 16.45
Markéta Švarcová a Pavel Švarc
Chiromantie. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
František Antoš
Historie slovanů, starý slovanský kalendář zvaný Koladův dar, svastiky a jejich význam jako ochraných symbolů, něco o Bukvici, starém písmu slovanů a obrazový význam
16.00 - 16.45
Daniella Anna Andělová
Rodinné konstelace interaktivní přednáška
16.00 - 16.45
Kartář Láďa (workshop)
Automatická kresba Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Pavlína Böhmová
Ukazatele karmických úkolů , které si duše vybrala v současné reinkarnaci
17.00 - 17.45
Monika Nika Skákalová
Ochrany a čištění prostoru,osob - proč a jak se chránit
17.00 - 17.45
Misabelka Monina
Medicína Zvuku, Šamanská cesta-cesta k Srdci
17.00 - 17.45
Aleš Vilík Velich
Kvantová fyzika pro vaše pevné zdraví
17.00 - 17.45
18.00 - 19.00
Eva Varga
Jak používat magii v běžném životě
18.00 - 18.45
Martina Marie Bažantová
Být sám sebou
18.00 - 18.45

SOBOTA SÁL A

SOBOTA SÁL B

SOBOTA SÁL C

NEDĚLE SÁL A

NEDĚLE SÁL B

NEDĚLE SÁL C

SOBOTA SÁL A SOBOTA SÁL B SOBOTA SÁL C NEDĚLE SÁL A NEDĚLE SÁL B NEDĚLE SÁL C
10.00 - 11.00
Ludmila Krestešová
Vernisáž obrazů Ludmila Krestešová
10.00 - 11.00
slovem provede Radek Čejka, další hosté Lenka Mandalka Konvičná Vladislava Štanclová propojeno písničkami Hanka a Jíři Rakušanových
Daniela Bošková
Léčení dotykvou terapií Access Bars®
10.00 - 10.45
Šárka Laštovičková
Irudologie - diagnostika z oční duhovky
10.00 - 11.00
Andrea Jiřikovská
Hirudoterapie – léčba pijavicemi
10.00 - 10.45
Iva Šalanda
K pramenům své síly, intuice, cítění a také naslouchání řeči své duše skrze naše úžasné tělo
10.00 - 10.45
Magdalena Kubíčková (workshop)
Kvantová energie - techniky léčení Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
10.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Martina Blažena Boháčová
Venuše a láska v našem horoskopu
11.00 - 11.45
Žaneta Violla Vaseková
Sny a jejich podstata
11.00 - 11.45
Renata Unčovská
Meditace odplavení negativních energií
11.00 - 11.45
Lukáš Hudeček
Tajemství Bosenských pyramid
11.00 - 11.45
Renata Štěpánová
Astrologie pro život 2019
11.00 - 11.45
12.00 - 13.00
Adi Hana Rakušanová a Jiří Rakušan
Aura, čakry a sebeléčení
12.00 - 12.45
Radmila Treterová
Léčení světelným tokem enrgií
12.00 - 12.45
Martina B. Boháčová (workshop)
Černá Luna, kde máme černou Lunu a jaké karmické zadání jsme získali od svých předků. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
Eva Šiška
Poradce Feng Shui - přednáška
12.00 - 12.45
Andrea Štanclová
Sám sobě Zdrojem. Psychoterapie jako cesta k poznání a uskutečnění sama sebe
12.00 - 12.45
Renata Štěpánová (workshop)
Tantrická jóga pro ženy Mohendžodáro Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
12.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Kartář Láďa
Intuice a spirála života
13.00 - 13.45

Michal Ježek
Tělové svíce
13.45 - 14.00
křest knihy
Magdalena Kubíčková
technika léčení kvantovou energii
13.00 - 13.45
Pavel a Markéta Švarcovi
Šamanismus v moderním světě a jak ho využít
13.00 - 13.45
Monika Josková
Biorezonance BICOM léčení a diagnostika
13.00 - 13.45
14.00 - 15.00
Pavlína Rychtecká
Módní přehlídka P&R agentury
14.00 - 14.30

Michal ježek (svíce)
Tělové svíce - princip fungování, použití v praxi
14.00 - 14.45
Centrum pro Tebe
Zuzka Trnková Hunešová Martin Halík rozmanitý program připravený Centrem pro tebe, ukázky léčení a další ...
14.00 - 16.00
Koncert Karel Kekéši
Na křídlech lásky
14.00 - 14.45
Václav Marek
Med a jeho účinky, použití i užití
14.00 - 14.45
Estela Palaris Orbito (filipínská léčitelka)
TRADIČNÍ FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ S POŽEHNÁNÍM / festivalová cena 250 Kč/
14.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Ív Kejzlarová Ešmírová
Meditace Léčivý pentagram. Křest afirmačních karet - S láskou Ív
15.00 - 15.45
Markéta Harasimová
autorské čtení Hedvábná past , Potemnělý ráj a pro malé i velké autorské čtení Kočičky Ťapičky
15.00 - 15.45
autorka mnoha bestsellerů
Raven Argoni
Psychopat v rodině - Jak poznat psychopata i mezi našimi nejbližšími
15.00 - 15.45
Gerda Odehnalová
Jak se vyznat v duchovních technikách, zvolit svoji cestu a nezbláznit se z toho?!
15.00 - 15.45
16.00 - 17.00
Zdenka Blechová
Nemoci pocházejí z emocí
16.00 - 16.45
Marcela Horká
Sedm pilířů šťastného partnerství
16.00 - 16.45
Markéta Švarcová a Pavel Švarc
Chiromantie. Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
František Antoš
Historie slovanů, starý slovanský kalendář zvaný Koladův dar, svastiky a jejich význam jako ochraných symbolů, něco o Bukvici, starém písmu slovanů a obrazový význam
16.00 - 16.45
Daniella Anna Andělová
Rodinné konstelace interaktivní přednáška
16.00 - 16.45
Kartář Láďa (workshop)
Automatická kresba Dvouhodinový workshop za festivalovou cenu 200,- KČ
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Pavlína Böhmová
Ukazatele karmických úkolů , které si duše vybrala v současné reinkarnaci
17.00 - 17.45
Monika Nika Skákalová
Ochrany a čištění prostoru,osob - proč a jak se chránit
17.00 - 17.45
Misabelka Monina
Medicína Zvuku, Šamanská cesta-cesta k Srdci
17.00 - 17.45
Aleš Vilík Velich
Kvantová fyzika pro vaše pevné zdraví
17.00 - 17.45
18.00 - 19.00
Eva Varga
Jak používat magii v běžném životě
18.00 - 18.45
Martina Marie Bažantová
Být sám sebou
18.00 - 18.45

SOBOTA SÁL A

SOBOTA SÁL B

SOBOTA SÁL C

NEDĚLE SÁL A

NEDĚLE SÁL B

NEDĚLE SÁL C

Sál D Občerstvení: Mamma Mia, Čajovna Kuba a Pařízek, Lea Nerudová Božské Palačinky

Změna programu vyhrazena

Celodenní vstupné (včetně přednášek) jednodenní 350 Kč, dvoudenní 600 Kč
Předprodej v Knihkupectví a Čajovně Kuba a Pařízek

Fotodokumentace Festivalu + prodej energetických obrazů Vladislava Štanclová, zvukař a hlavní technik František Antoš